Strona główna > Harmonogram zajęć pozalekcyjnych

Harmonogram zajęć pozalekcyjnych

Wersja do wydrukuWersja PDF

 

Zajęcia pozalekcyjne w pierwszym okresie roku szkolnego 2017/2018

 

 

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień tygodnia

Godziny

sala

Rodzaj zajęć

  1.  

Bąk Elżbieta

środa

14.15 – 15.00

A 102

Zajęcia geograficzne z elementami turystyki

piątek

14.15 – 15.00

A 102

Zajęcia geograficzne z elementami turystyki

  1.  

Dańska Katarzyna

czwartek

13:25-14:10

B101

Wyrównawcze – przygotowanie do egzaminu dla klasy 3g

  1.  

Frączek-Spichalska Katarzyna

czwartek

14.15 – 15.00

 

Koło języka angielskiego

  1.  

Gałczyńska – Wabik Lidia

Poniedziałek

14:15-15:00

B 201

Koło polonistyczne

  1.  

Gawęda Adriana

poniedziałek

13:25

B104

Koło matematyczne- innowacja pedagogiczna

wtorek

8:00

B104

Koło matematyczne- innowacja pedagogiczna

  1.  

Harenza Agnieszka

wtorek

8:00 do 8:45

B103

Koło matematyczne

  1.  

Hodio Agata

WTOREK

7:10-7:55

SG

GIMNASTYKA DZIEWCZĄT

  1.  

Klas Katarzyna

czwartek

13:25 – 14:10

B101

Koło chemiczne dla klasy 3I- przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

  1.  

Kolenda Małgorzata

piątek

7.10- 7.55

D 101

Koło z języka hiszpańskiego- poziom średniozaawansowany

  1.  

Kornaszewski Mirosław

Poniedziałek

14.15-15.00

Hala sportowa

Unihokej chłopców

Poniedziałek

15.05-16.35

Hala sportowa

Próby poloneza

  1.  

Kwiatkowski Maciej

poniedziałek

15.00-16.30

Hala sportowa

Piłka nożna dziewczęta

środa

15.00-16.30

Hala sportowa

Piłka nożna dziewczęta

  1.  

Anna Lament

środa

15.00-15.45

Hala sportowa

Lekkoatletyka chłopców

środa

15.45-16.30

Hala sportowa

Lekkoatletyka chłopców

  1.  

Lis Radosław

Środa

14:15-15:00

A101

Koło języka niemieckiego

Piątek

14:15-15:00

B4

Koło języka niemieckiego

  1.  

Łaziuk Teresa

poniedziałek

18.00-20.00

Parafia Św. Rodziny

Spotkania formacyjne kandydatów do bierzmowania.

wtorek

12.35-13.20

B4 – PG 13

Praca z uczniem zdolnym i słabym.

  1.  

Małysa Edyta

środa

8:00-8:45

B101

Koło polonistyczne

  1.  

Mazur Grażyna

środa

8:00-8:45

A102

Konsultacje, przygotowanie do konkursów i egzaminu gimnazjalnego.

  1.  

Minda Agnieszka

wtorek

8:00 – 8:45

A103

Zajęcia wyrównawcze z fizyki

  1.  

Molenda Cezary

czwartek

13.30 – 14.30

Świetlica

Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Konsultacje dla uczniów uwzględniające ich potrzeby i zainteresowania

  1.  

Nawrot -Lis Beata

środa

8.00- 0.45

A201

Projekt edukacyjny eTwinning

piątek

10.30- 11.15

D6

Zajęcia wyrównawcze

  1.  

Nowak Małgorzata

wtorek

7:30 – 8:00

B 102

Koło dziennikarskie

czwartek

7:30 – 8:00

B 102

Koło dziennikarskie

  1.  

Puta Bożena

czwartek

14.00-14.45

Biblioteka  D 4

Praca z czytelnikiem: udostępnianie zbiorów, doradztwo w wyborach czytelniczych.

  1.  

Pytlińska- Markowicz Olga

środa

7:15 - 8:00

D102

Koło filozoficzno - historyczne

  1.  

Seliga Jolanta

piątek

8:00 – 8:45

B203

Koło matematyczne

  1.  

Skórkiewicz Katarzyna

Wtorek

15:00-16:30

Hala sportowa

Piłka siatkowa dziewcząt

  1.  

Skórnicka Monika

Wtorek

15.00- 16.30

104D

Koło WOS / zajęcia menadżerskie

    26.    

Soboń Maria

Poniedz.

14:10-15:00

B202

Kolo polonistyczne

  1.  

Staluszka Justyna

poniedziałek

14.15 - 15.00

B 102

Koło polonistyczne

  1.  

Stanik Iwona

wtorek

15.00-17.30

Hala sportowa

Piłka siatkowa, ringo

  1.  

Śniarska Irena

wtorek

14.15 - 15.00

202A

Koło przygotowujące do konkursu przedmiotowego, egzaminu gimnazjalnego

Czwartek

15.00-15.45/raz w miesiącu w razie potrzeby/

202A

Konsultacje, przygotowanie do EG

  1.  

Trybuł-Pyrzyna Sylwia

poniedziałek

18-20

Kościół p.w. Świętej Rodziny lub XIII LO

Zajęcia formacyjno -liturgiczne dla młodzieży przystępującej do sakramentu bierzmowania.

  1.  

Warchoł Izabela

Poniedziałek

15:00 - 16:00

A4

 Szkolnego Klub Młodzieżowego Wolontariatu

  1.  

Wasilewski Piotr

czwartek

14:15-15:00

D 101

Koło szachowe

  1.  

Wesołowska Sylwia

poniedziałek

14.00 – 15.00

A204

Trening umiejętności społecznych

(TUS)

  1.  

Wiktorowski Mirosław

poniedziałek

8:00-8:45

D 102

Koło historyczne

  1.  

Wójcik Anna

czwartek

14:15-15:00

B202

Koło Polonistyczne

  1.  

Wrona Alicja

czwartek

15.00 – 16.30

Hala sportowa, park, stadion MOSiR

Lekka atletyka dziewcząt

  1.  

Tomasz Wziątek

wtorek

15.00-15.45

siłownia

Zajęcia na siłowni.

wtorek

15.45-16.30

siłownia

Zajęcia na siłowni.

  1.  

Zawada Edyta

środa

14.15.15.00

A204

Koło historyczne

  1.  

Zielińska Małgorzata

czwartek

14.15-15.00

A102

Koło jęz. angielskiego ( przygotowanie do konkursów)

zebrała Grażyna Mazur