Strona główna > Edycja 2012

Edycja 2012

Wersja do wydrukuWersja PDF

Edycja 2012

Laureaci

IV Edycji Konkursu

„Wiedzy O Polskich Noblistach”

w Publicznym Gimnazjum nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. Polskich Noblistów  w Radomiu w dniu 22. 03. 2012r.

 

 

I miejsce -Publiczna Szkoła Podstawowa w Bierwcach

Karolina Prygiel   Hubert Miziński      opiekun – p. Bożena Zbrożyna

II miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34

Maria Madejska  Maria Skurosz           opiekun –p. Beata Tarka

II miejsce - I Społeczna Szkoła Podstawowa STO

Mikołaj Makowski   Jakub Leszczyński     opiekun – p. Żaneta Dąbrowska

IV miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 25

Jakub Ziółkowski   Wiktoria Tkaczyk     opiekun - p.Barbara Natorska  p.Małgorzata Sadowska

V miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 26

Monika Nowakowska  Filip Starzomski          opiekun – p. Monika Grzyb

 

 

Szkoły wyróżnione:

 

VI miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 13

Maciej Rajkiewicz   Kacper Woźniak        opiekun -  p. Irmina Bisińska p. Jadwiga Popiel

VII miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 14

Michał Rejmer   Małgorzata Giermakowska opiekun – p. Patrycja Skwira  p.Agnieszka Iwańska

VIII miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa w Starej Błotnicy

Jan Leśnowolski   Marta Smolaga                             opiekun – p. Anna Siek- Gomuła

 

 

Wyniki II Etapu Konkursu

„Wiedzy na temat Polskich Noblistów”

w Publicznym Gimnazjum nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. Polskich Noblistów  w Radomiu w dniu 7 marca 2012r

 

 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bierwcach

I Społeczna Szkoła Podstawowa STO

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 25

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 26

 

 

Szkoły wyróżnione:

 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 13

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 14

Publiczna Szkoła Podstawowa w Starej Błotnicy

 

Wykaz szkół, które brały udział

w II Etapie Konkursu  „Wiedzy na temat Polskich Noblistów”

07.III. 2012 r.

 

 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 8

Franciszek Biel

Jan Morgan

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 14

Michał Rejmer

Małgorzata Giermakowska

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 31

Maria Tokarska

Mateusz Rdzanek

Publiczna Szkoła Podstawowa w Jedlni - Letnisko

Dominik Kucharski

Kamil Wosztyl

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34

Maria Madejska

Maria Skurosz

I Społeczna Szkoła Podstawowa STO

Mikołaj Makowski

Jakub Leszczyński

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28

Daria Bednarczyk

Natalia Jaworska

 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7

Izabela Bondel

Paulina Pietrzyk

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 13

Maciej Rajkiewicz

Kacper Woźniak

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20

Katarzyna Kosno

Weronika Dębicka

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bierwcach

 

Karolina Prygiel

Hubert Miziński

 

Publiczna Szkoła Podstawowa w Przytyku

Magdalena Kościowska

Julia Piecyk

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 25

Jakub Ziółkowski

Wiktoria Tkaczyk

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18

Kacper Jagiełło

Piotr Sasin

 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2

Bartłomiej Fokt

Kacper Śliwka

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 26

Monika Nowakowska

Filip Starzomski

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 29

Węgrzecka Joanna

Gajda Anna

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 32

Adam Kołodziej

Bartosz Utkowski

ZSP Publiczna Szkoła Podstawowa

w Wierzchowinach

Banaszewski Kacper

Cichowlas Tymon

 

Zespół Szkół Gminnych Stara Błotnica

Jan Leśnowolski

Marta Smolaga