Strona główna > Edycja 2013

Edycja 2013

Wersja do wydrukuWersja PDF

Edycja 2013

 

Wyniki III Etapu Konkursu

„Wiedzy na temat Polskich Noblistów”

w Publicznym Gimnazjum nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. Polskich Noblistów w Radomiu 22.03.2013

 

Galeria zdjęć

 

Szkoły finałowe

I miejsce -Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9

 

Karolina Gawęda Paweł Strawa                            p. Renata Dębowska

 

II miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34

 

Aleksandra Głowacka Andrzej Wieński                p. Beata Tarka

 

II miejsce – Publiczna  Szkoła Podstawowa 6

Aniela Siembor Jarosław Dulewicz                   p.  Ewa Gomoła   p. Edyta Piechowicz

 

 

IV miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie

Marta Gutkowska  Jakub Gutkowski                p. Beata Stanik  p. Lidia Gomuła

 

V miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1

Weronika Marchewka Anna Posobkiewicz                p. Izabela Kapciak

 

 

Szkoły wyróżnione

 

Publiczna Szkoła Podstawowa  nr 15: Anna Wilewska, Łukasz Kaczyński

p. Ewa Frączek   Edyta Fokt

Publiczna Szkoła Podstawowa  nr 29:  Konrad Łuczak, Mikołaj Kozakiewicz

 p. Bożena Rokicińska 

Publiczna Szkoła Podstawowa  nr 26:  Dominika Drab, Eryk Karnik p.Marta Muc

Publiczna Szkoła Podstawowa  w Starej Błotnicy: Cezary Rotuski, Jacek Kołtunowicz p.  Anna Siek- Gomuła

Publiczna Szkoła Podstawowa  w Jedlni Letnisko:  Karolina Tomczyk, Eliza Waniek

p Agata Mąkosa

 

 

Mały jubileusz uprzyjemnił nam występ zespołu Renesans. Zespół  w składzie p. Michał Biernacki oraz p. Maciej Kwitas

 

 

 

Wykaz szkół, które brały udział w II Etapie Konkursu

„Wiedzy na temat Polskich Noblistów”

07.III. 2013 r.

 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9

Karolina Gawęda

Paweł Strawa

 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6

Aniela Siembor

Jarosław Dulewicz

 

 

Publiczna Szkoła Podstawowa  w Gzowicach

Weronika Szpilska

Wiktoria Borowska

 

Publiczna Szkoła Podstawowa w Jedlni - Letnisko

Karolina Tomczyk

Eliza Waniek

 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34

Głowacka Aleksandra

Wieński Andrzej

 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7

Paulina Bernat

Emilia Pietrzyk

 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 13

Anna Wojcieszek

Anna Wójcik

 

 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15

Anna Wilewska

Łukasz Kaczyński

 

Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie

 

Marta Gutkowska

Jakub Gutkowski

 

 

Publiczna Szkoła Podstawowa w Przytyku

Zuzanna Górka

Aleksandra Budzik

 

 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1

Weronika Marchewka

Anna Posobkiewicz

 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 26

Dominika Drab

Eryk Karnik

 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 29

Łuczak Konrad

Mikołaj Kozakiewicz

 

ZSP Publiczna Szkoła Podstawowa

w Wierzchowinach

Żarłok Klaudia

Banaszewski Kacper

 

Zespół Szkół Gminnych Stara Błotnica

Cezary Rotuski

Jacek Kołtunowicz