Strona główna > Edycja 2014

Edycja 2014

Wersja do wydrukuWersja PDF

Edycja 2014

Finaliści VI Edycji Konkursu

„Wiedzy na temat Polskich Noblistów”

w Publicznym Gimnazjum nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. Polskich Noblistów w Radomiu                   08.04.2014

 

 

I miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa w Bierwcach

Paulina Prygiel Tomasz Gierasiński    p. Bożena Zbrożyna

 II miejsce – Publiczna  Szkoła Podstawowa w Wolanowie

Marta Gutkowska   Jakub Gutkowski   p. Lidia Gomuła,p. Beata Stanik

 III miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Radomiu

Aniela Siembor Jarosław Dulewicz   p. Ewa Gomoła

 IV miejsce -Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 w Radomiu

Głowacka Aleksandra Warych Magdalena   p. Dariusz Nowak

 V miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa w Makowie

Marta Safin  Zuzanna Kasińska     p. Magdalena Makuch 

 

Szkoły wyróżnione

Publiczna Szkoła Podstawowa w Zakrzewie: Magdalena Białkowska

Dominika Domińczak  p. Aneta Pałkiewicz

Publiczna Szkoła Podstawowa  w Jedlińsku:  Magdalena Kiepiela

Karolina Milena Nowakowska  p. Sylwia Dąbrowska

Publiczna Szkoła Podstawowa  Woli Taczowskiej: Alessandra Krasińska

Bartosz Stawczyk  p. Małgorzata Porczek

Serdecznie Gratulujemy!

 

Wykaz szkół, które brały udział w II Etapie

 Konkursu „Wiedzy na temat Polskich Noblistów”

 28.III. 2014 r.

1.      Publiczna Szkoła Podstawowa

w Makowie

Marta Safin

Zuzanna Kasińska

2.      Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6

Aniela Siembor

Jarosław Dulewicz

 

3.      Publiczna Szkoła Podstawowa 

w Zakrzewie

Magdalena Białkowska

Dominika Domińczak

4.       Publiczna Szkoła Podstawowa

w Jedlni - Letnisko

Joanna Piwońska

Aleksandra Rajkowska

5.      Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34

Głowacka Aleksandra

Warych Magdalena

6.      Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20

Monika Dróżdz

Jakub Osowski

7.      Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28

Kamila Machrzak

Wiktoria Podsiadła

8.      Publiczna Szkoła Podstawowa

w Skaryszewie

 

Maria Pietrzyk

Julia Kozłowska

9.      Publiczna Szkoła Podstawowa

w Przytyku

Zuzanna Górka

Julia Sobczak

10.  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2

Natalia Maciejczyk

Aleksandra Gajewska

11.  Publiczna Szkoła Podstawowa

 w Woli Taczowskiej

Alessandra Krasińska

Bartosz Stawczyk

12.  Publiczna Szkoła Podstawowa

w Bierwcach

 

Paulina Prygiel

Tomasz Gierasiński

13.  Publiczna Szkoła Podstawowa

w Jedlińsku

Magdalena Kiepiela

Karolina Milena Nowakowska

14.  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 26

Dominika Drab

Zuzanna Kochanowska

15.  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 29

Paulina Urbańska

Kinga Wólczyńska

16.  ZSP Publiczna Szkoła Podstawowa

            w Wierzchowinach

Rychel Damian

Sadowski Tomasz

17.  Zespół Szkół Gminnych Stara Błotnica

Joanna Popowicz

Zuzanna Michalczewska

18.  Publiczna Szkoła Podstawowa

w Wolanowie

Marta Gutkowska

Jakub Gutkowski

 

Goście konkursuJ

Pani  Dorota Sokołowska Dyrektor Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Radomiu Pani Agnieszka Gierwatowska Zastępca Dyrektora Wydziału Edukacji Sportu i Turystyki w Radomiu.

Pan Marcin Kępa kierownik Ośrodka Kultury i Sztuki „Resursa Obywatelska” Prezesa Radomskiego Towarzystwa Naukowego,

Pan – Marcin Rusek Radomski  Klubu Środowisk Twórczych i Galeria  Łaźnia

Pan Adam Słomka  Przewodniczący Sekcji Regionalnej NSZZ "Solidarność" Pracowników Oświaty

Pan Mirosław Danik wiceprezes Aeroklubu Radomskiego.

Pani Karolina Adamczyk  Amerikan Corner

Pani Agnieszka Chylak dyrektor Mutikina Radom

Gość konkursu Pan Edward Kowalewski  członek zarządu głównego Stowarzyszenie Kombatantów misji pokojowych ONZ .

Występ artystyczny Piotra Zarzyka

(laureatem wielu konkursów i festiwali akordeonowych o randze międzynarodowej i ogólnopolskiej)

 

Media o nas