Strona główna > Edycja 2015

Edycja 2015

Wersja do wydrukuWersja PDF

Edycja 2015

Finaliści VII Edycji Konkursu

„Wiedzy na temat Polskich Noblistów”

w Publicznym Gimnazjum nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. Polskich Noblistów w Radomiu

26.03.2015

 

 

I miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa w Bierwcach

Jakub Prygiel,  Tomasz Gierasiński    opiekun p. Bożena Zbrożyna

 II miejsce – Publiczna  Szkoła Podstawowa nr 25 w Radomiu

Julia Szczęsna, Wojciech Piwoński  opiekun p. Barbara Natorska

 III miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Radomiu

Dawid Otręba, Mateusz Błach  opiekun p. Ewa Gomoła

 IV miejsce -Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Radomiu

Natalia Kołodziejczyk, Zuzanna Kędzierska  opiekun p. Małgorzata Brudnios

 V miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa w Makowie

Angelika Barszcz, Weronika Zajączkowska  opiekun p. Katarzyna Zielińska

 

Szkoły wyróżnione

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 w Radomiu

Maciej Madejski, Jan Pomagalski       opiekun  p. Bogusława Bieniek

Publiczna Szkoła Podstawowa w Jedlni- Letnisko

Piotr Wosztyl, Federico Iatalese        opiekun  p. Agata Mąkosa

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 26 w Radomiu

Karol Drab Magdalena Milanowska            opiekunowie p. Marta Muc, p.Monika Grzyb  Gratulujemy J.

Wykaz szkół, które brały udział w II Etapie

 Konkursu „Wiedzy na temat Polskich Noblistów”

 13.03. 2015 r.

1.      Publiczna Szkoła Podstawowa

w Makowie

Angelika Barszcz

Wiktoria Węglińska

 

2.      Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6

Dawid Otręba

Mateusz Błach

 

3.      Publiczna Szkoła Podstawowa 

w Jedlińsku

Maja Ptaszek

Ewelina Wesołowska

4.       Zespół Szkół  Ogólnokształcących  w Jedlni- Letnisko

 

Piotr Wosztyl

Federico Iatalese

5.      Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34

Maciej Madejski

Jan Pomagalski

6.      Publiczna Szkoła Podstawowa nr 25

Julia Szczęsna

Wojciech Piwoński

7.      Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28

Jakub Piasek

Zuzanna Grochola

8.      Publiczna Szkoła Podstawowa

w Skaryszewie

 

Wiktoria Wnukowska

Patrycja Socha

9.      Publiczna Szkoła Podstawowa

w Przytyku

Urszula Gnojewska

Wiktoria Michałkowska

10.  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4

Zuzanna Kędzierska

Natalia Kołodziejczyk

11.  Publiczna Szkoła Podstawowa

 w Woli Taczowskiej

Aleksandra Krasińska

Bartosz Stawczyk

 

12.  Publiczna Szkoła Podstawowa

w Bierwcach

 

Paulina Prygiel

Tomasz Gierasiński

13.  Publiczna Szkoła Podstawowa

w Jedlińsku

Magdalena Kiepiela

Karolina Milena Nowakowska

14.  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9

Filip Wójtowicz

Dominik Ciszewski

15.  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 31

Paulina Chojnacka

Milena Bąk

16.  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15

Anna Rejczak

Weronika Korczak

17.  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 32

Michał Pszczoła

Weronika Kossowska

18.  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 26

Magdalena Milanowska

Karol Drab

19.  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 29

Natalia Fronk

Natalia Jędrzejewska

 

20.  Publiczna Szkoła Podstawowa

            w Kowali

Karolina Glibowska

Agata Kucharska

21.  Zespół Szkół Gminnych Stara Błotnica

Kinga Białkowska

Angelika Zych

22.  Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wolanowie

Aleksandra Wożniak

Natalia Wójcik

 

Goście konkursuJ

 

Pani Barbara Buchowicz- Inspektor w Wydziale Edukacji

Pan Marcin Kępa kierownik Ośrodka Kultury i Sztuki „Resursa Obywatelska” oraz Prezes Radomskiego Towarzystwa Naukowego,

Pani Beata Drozdowska dyrektor Radomski  Klubu Środowisk Twórczych i Galeria  Łaźnia

Pan – Marcin Rusek Radomski  Klubu Środowisk Twórczych i Galeria  Łaźnia

Pan Rafał Szukiewicz  -

Pan Rafał Szukiewicz – v-ce przewodniczący Sekcji Regionalnej NSZZ "Solidarność"

 Pracowników Oświaty w Radomiu

Pani Jolanta Janus – kierownik Biura Obsługi Widza, Teatr Powszechny Radom

Pani Karolina Adamczyk - Amerikan Corner

 

Występy artystyczne:

Aleksandra Banasik – 2h

Kamila Woźniak – 1c