Strona główna > Nasze osiągnięcia

Nasze osiągnięcia

Laureat etapu wojewódzkiego w Konkursie Języka Angielskiego

angielski

Miło nam podzielić się radością, że w bieżącym roku szkolnym,  nasz uczeń Jakub Jaworski
z kl. 3H został laureatem wojewódzkiego etapu Konkursu Języka Angielskiego zorganizowanego przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty w Warszawie.

Kubie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów:)

Język polski górą…

admin

Znamy już wyniki konkursów przedmiotowych organizowanych pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty. W tym roku uczennice biorące udział w konkursie języka polskiego zdobyły najwięcej tytułów laureata  i finalisty.   Mamy też laureata konkursu  języka angielskiego  oraz finalistów konkursów: geograficznego, historycznego i języka hiszpańskiego.

Wyniki szkolnego etapu konkursów przedmiotowych

admin

Wyniki szkolnego etapu konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2017/2018. Gratuluję sukcesów i życzę powodzenia na kolejnych etapach.

Sukcesy w konkursach wiedzy w pierwszym okresie roku szkolnego 2016/2017.

admin


Sukcesy w sporcie w pierwszym okresie roku szkolnego 2016/2017.

admin


 

Mistrostwa Radomia w Siatkówce Plażowej Chłopców

wf

14 czerwca 2016r odbył się finał siatkówki plażowej chłopców. Nasz zespół podobnie jak w zeszłym roku zajął IV miejsce uplasowując się za PG 22, PG 11, PG 23 .

Skład zespołu:

Kamil Siara 3C

Jakub Petynka 3C

Artur Kozera 3C

Gratuluję chłopakom - opiekun drużyny  Iwona Stanik.

Mistrzostwa Radomia w Ringo Dziewcząt i Chłopców Szkół Gimnazjalnych

wf

Dnia 13 maja 2016 roku  w Publicznym Gimnazjum nr 10 odbyły się finały w ringo. Drużyna z naszej szkoły podobnie jak w zeszłym roku zajeła 2 miejsce przegrywając jedynie z gospodarzem.

W skład zespołu wchodzili:

Kamil Siara 3C

Jakub Petynka 3C

Nikolas Zawal 3C

Iga Majkowska 3B

Paula Janicka 3B

Gratuluje zespołowi opiekun drużyny Iwona Stanik

Drugie miejsce piłkarek PG nr 13 w XII ROM

admin

Srebrne medale i okazały puchar, wywalczyły uczennice Publicznego Gimnajzum nr 13 w Radomiu, podczas XI Radomskiej Olimpiady Młodzieży.

Dziewczęta reprezentujące naszą szkołę, najpierw wygrały wszystkie mecze w grupie B, i z pierwszego miejsca awansowały do sześciozespołowego finału. PG nr 13 pokonało w kolejności: PG nr 8 1:0, PG nr 12 2:1 i PG nr 3 4:1.

ICH TROJE w drugim etapie!

angielski

Miło nam poinformować, że do drugiego etapu kuratoryjnego Konkursu Języka Angielskiego zakwalifikowało się troje uczniów naszej szkoły: Kalina Kwiecień z klasy IIa oraz Wiktoria Białek i Szymon Szymczyk (oboje z klasy IIIa). Jesteśmy z Was dumni i życzymy powodzenia w kolejnym etapie! Brawo Wy!:) (KD)

Gratulacje dla sportowców !!!!

admin

„Musimy mieć wytrwałość i ponad wszystko wiarę w siebie. Musimy być pewne, że mamy do czegoś talent…”

Marie Curie- Skłodowska

Wiele razy  w tym roku szkolnym  gratulowałam uczniom, którzy z pucharami, medalami, dyplomami w obecności swoich trenerów informowali o sukcesach w różnych dyscyplinach sportu. Wasze sukcesy są wielką radością. Każdy kto próbował trenować wie ile pracy, wyrzeczeń i czasu wymaga dążenie do mistrzostwa, jak trudno być najlepszym.  

Strony

Subskrybuj RSS - Nasze osiągnięcia