Strona główna > Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2016/2017

Wersja do wydrukuWersja PDF

Rok szkolny 2016/2017- pierwszy okres

Sukcesy w konkursach przedmiotowych  organizowanych

 przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

L.p.

Nazwa konkursu

Laureat/finalista

Nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu

1.     

Historyczny

Laureat

Paweł Grabowski

 

Finaliści

Kmita Katarzyna

Jakub Gleich

 

Olga Pytlińska - Markowicz

 

 

Olga Pytlińska - Markowicz

 

Mirosław Wiktorowski

2.     

Języka angielski

Laureatka

Kalina Kwiecień

 

Ewa Gontarczyk

3.     

Polonistyczny

Finaliści

Gurtat Gabriela

Kmita Katarzyna

Podsiadła Wiktoria

 

Maria Soboń

Anna Wójcik

Dorota Wolszczak

Konkursy organizowane pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty

  (uczniowie zakwalifikowani do finałów, które odbędą się w kwietniu)

L.p.

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu

1.       

Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego

Jakub Gleich

Mirosław Wiktorowski

2.       

Konkurs Filozoficzny                                 „W drodze ku mądrości”

Amelia Pudzianowska  Magdalena Ziółek

Maria Soboń

Olga Pytlińska - Markowicz

3.       

 "Lech Kaczyński - historia najnowsza"

Joanna Jaroszek

Stanisław Bińkowski

Edyta Zawada

Konkurs organizowany przez RODON

L.p.

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Nauczyciele przygotowujący ucznia do konkursu

1.       

„My hometown”

Bartłomiej Nowak

Beata Nawrot

Jarosław łęcki

Katarzyna Frączek–Spichalska

Konkursy organizowane  przez RODON                                                                                                                          (uczniowie zakwalifikowani do finałów, które odbędą się w marcu i kwietniu)

L.p.

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu

1.       

Radomskie Zawody Matematyczne

Arkadiusz Adamczyk

Anna Augustyniak

Jan Komisarski

Natalia Kwiecień

Maja Nowakowska

Nikodem Włodarczyk

Jakub Ziętkowski

Adriana Gawęda

Maria Pentek

Lilla Wachowicz

Karolina Machnio

Monika Kuzia

2.       

Radomskie Zawody Biologiczne

Maria Pentek

Adam Fidula

Filip Kosiński

Irena Śniarska

3.       

Radomskie Zawody Geograficzne

 „Z mapą dookoła świata” - "Europa znana i nieznana"

 

Maria Pentek

Piotr Wojcieszak

Elżbieta Bąk

Paweł Grabowski

Adrian Wróbel

Grażyna Mazur

 

4.       

Regionalny Konkurs Czytelniczy – 

Czytanie jest podróżą

 

Kościów Dagmara

Lizner Maria

Wojda Kacper

Dworak Martyna

Anna Wójcik

Maria Soboń

Edyta Małysa

Lidia Gałczyńska Wabik

5.       

Konkurs „Mój region - moja Ojczyzna”

Aleksandra Janiszewska 

Paweł Grabowski

Elżbieta Bąk

Grażyna Mazur

 

6.       

Regionalny Konkurs Ortograficzny

Czyżewska Julia

Machnio Zuzanna

Maria Soboń

Edyta Małysa

Sukcesy w innych konkursach

1.       

III miejsce w konkursie ekologicznym  Samorządu Województwa Mazowieckiego „Energia ze słońca”

Wyróżnienie w konkursie ZOLOP „mój las”

 

Piotr Rogulski

Natalia Plachta

Irena Śniarska

 

2.       

II miejsce w  X Edycji Turnieju Poetyckiego ,,Orzech” im. Jerzego Kozarzewskiego w kategorii do 18 lat

Amelia Pudzianowska

 

Justyna Staluszka

3.       

Uzyskanie dyplomów DELF- oficjalnych, międzynarodowych  certyfikatów językowych, potwierdzających znajomość języka francuskiego

 

Zuzanna Machnio

Maria Małysa

Zuzanna Nita

Zofia Nita

Amelia Michalska

Julia Wityk

Małgorzata Mazur

                     

 

Sporządziła

Grażyna Mazur