Strona główna > Rok szkolny 2017/2018

Rok szkolny 2017/2018

Wersja do wydrukuWersja PDF

Wyniki konkursów przedmiotowych i interdyscyplinarnych organizowanych

przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2017/2018

 

L.p.

 

Konkursy przedmiotowe

 

Imię i nazwisko ucznia

Uzyskany tytuł

  1.  

Języka polskiego

Natalia Karwowska 3a

laureatka

  1.  

Zuzanna Kaczor 3a

laureatka

  1.  

Języka angielskiego

Jakub Jaworski 3h

laureat

  1.  

Języka polskiego

Agata Stróż 3a

finalistka

  1.  

Gabriela Gurtat 3a

finalistka

  1.  

Geograficzny

Szymon Sosnowski 3h

finalista

  1.  

Historyczny

Marta Dąbrowska 3e

finalistka

  1.  

Języka hiszpańskiego

 Maciej Mosionek 3e

finalista

L.p.

Konkursy interdyscyplinarne

Imię i nazwisko ucznia

Uzyskany tytuł

  1.  

Konkurs „Losy żołnierza

i dzieje oręża Polskiego”

Bartosz Głogowski 3h

laureat

  1.  

Konkurs filozoficzny

„W drodze ku mądrości”

Natalia Kwiecień 2d

laureatka

  1.  

Magdalena Ziółek3a

finalistka

  1.  

Nikodem Włodarczyk 3a

finalista

  1.  

Odkrywanie śladów historii lat 1944-1989 w przestrzeni publicznej mojej małej ojczyzny”

Joanna Jaroszek 3g

II miejsce               w województwie mazowieckim

 

Aleksandra Smagowska 2d

Hubert Popis 3g

Sebastian Zarzycki 3g

 

 

Sporządziła

Grażyna Mazur

Wyniki szkolnego etapu konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2017/2018. Gratuluję sukcesów i życzę powodzenia na kolejnych etapach.

 

L.p.

Konkurs przedmiotowy

(kolejność zgodna z terminarzem konkursów)

Uczniowie zakwalifikowani

do etapu rejonowego

Nauczyciel  przygotowujący do konkursu

1.       

Wiedzy o społeczeństwie

Chrzanowska Alicja

Monika Skórnicka

2.       

Geograficzny

Jarząbek Tomasz

Elżbieta Bąk

Mosionek Maciej

Grażyna Mazur

Sosnowski Szymon

Grażyna Mazur

3.       

  Historyczny

Bińkowski Stanisław

Edyta Zawada

Dąbrowska Marta

Olga Pytlińska - Markowicz

Mosionek Maciej

Olga Pytlińska - Markowicz

4.       

 Języka hiszpańskiego

Bator Łukasz Jan

Małgorzata Kolenda

Maruszak Aleksandra

Małgorzata Kolenda

Mosionek Maciej

Małgorzata Kolenda

5.       

Języka polskiego

Gurtat Gabriela

Maria Soboń

Jaroszek Joanna

Justyna Staluszka

Kaczor Zuzanna

Maria Soboń

Karwowska Natalia

Maria Soboń

Stróż Agata

Maria Soboń

6.       

Języka angielskiego

Jaworski Jakub

Katarzyna Frączek-Spichalska

Koźmiński Bartosz

Ilona Adamska

Maruszak Aleksandra

Katarzyna Dańska

Papiewski Maciej

Ilona Adamska

Pawłowski Jan

Małgorzata Zielińska

Skorża Julia

Beata Nawrot-Lis

Trybulski Jan

Małgorzata Zielińska

Wojda Kacper Andrzej

Beata Nawrot-Lis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grażyna Mazur