Strona główna > Szkola > Kadra PG nr 13

Kadra PG nr 13

Wersja do wydrukuWersja PDF

Adamska Ilona – język angielski (ilona.adamska@13liceum.eu)

Bator Izabela – język angielski (izabela.bator@13liceum.eu)

Bąk Elżbieta – geografia (elzbieta.bak@13liceum.eu)

Biedka – Wlazło Edyta – wicedyrektor szkoły, pedagog (edyta.biedka.wlazlo@13liceum.eu)

Brodnicki Jacek – plastyka, zajęcia artystyczne  (jacek.brodnicki@13liceum.eu)    

Dańska Katarzyna – język angielski, język polski (katarzyna.danska@13liceum.eu)

Gajewski Sebastian – psycholog (sebastian.gajewski@13liceum.eu)

Gawęda Adriana – matematyka (adriana.gaweda@13liceum.eu)

Gogacz Tomasz – dyrektor szkoły, geografia (tomasz.gogacz@13liceum.eu)

Gontarczyk Ewa – język angielski, wiedza o społeczeństwie (ewa.gontarczyk@13liceum.eu)          

Harenza Agnieszka matematyka (agnieszka.harenza@13liceum.eu)           

Jakubczak Małgorzata religia (malgorzata.jakubczak@13liceum.eu)

Kaleta Marta – język angielski (marta.kaleta@13liceum.eu)

Kolenda Małgorzata - język hiszpański

Kośla Monika – zajęcia techniczne, edukacja dla bezpieczeństwa (monika.kosla@13liceum.eu)

Kornaszewski Mirosław – wychowanie fizyczne (miroslaw.kornaszewski@13liceum.eu)

Kowalska-Gajewska Renata – chemia (renata.kowalska@13liceum.eu)

Kuśmierz  Danuta fizyka (danuta.kusmierz@13liceum.eu)

Kuzia Monika  matematyka (monika.kuzia@13liceum.eu)

Kwintal Sebastian – język niemiecki (sebastian.kwintal@13liceum.eu)

Kwiatkowski Maciej – wychowanie fizyczne (maciej.kwiatkowski@13liceum.eu)

Lament Anna – wychowanie fizyczne (anna.lament@13liceum.eu)

Linowska – Wasik Małgorzata – wychowanie fizyczne (malgorzata.linowska.wasik@13liceum.eu)

Lis Radosław – język niemiecki

Łata-Alot Sylwia – fizyka (sylwia.lata.alot@13liceum.eu)

Łaziuk Teresa – religia

Mazur Grażyna – wicedyrektor szkoły, geografia (grazyna.mazur@13liceum.eu)

Małysa Edyta – język polski (edyta.malysa@13liceum.eu)

Majewska-Dziuba Monika zajęcia techniczne (klasa hiszpańska) (monika.majewska.dziuba@13liceum.eu)

Minda Agnieszka - fizyka

Molenda Cezary – nauczyciel biblioteki (cezary.molenda@13liceum.eu)

Nawrot - Lis Beata – język angielski, chemia (beata.gregorczyk@13liceum.eu)

Nowak Małgorzata – język polski (malgorzata.nowak@13liceum.eu)

Nowak Matylda - język niemiecki

Pruszczyk Iwona – fizyka, chemia (iwona.pruszczyk@13liceum.eu)

Puta Bożena nauczyciel biblioteki (bozena.puta@13liceum.eu)

Pytlińska-Markowicz Olga – historia (olga.pytlinska.markowicz@13liceum.eu)

Scott Paulina – język angielski (paulina.szatan@13liceum.eu)

Seliga Jolanta – matematyka, informatyka (jolanta.seliga@13liceum.eu)

Skórkiewicz Katarzyna – wychowanie fizyczne (katarzyna.skorkiewicz@13liceum.eu)

Skórnicka Monika – wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie (monika.skornicka@13liceum.eu)

Soboń Maria – język polski (maria.sobon@13liceum.eu)

Staluszka Justyna – język polski (justyna.staluszka@13liceum.eu)

Stanik Iwona – wychowanie fizyczne (iwona.stanik@13liceum.eu)

Starzyńska Małgorzata – pedagog (malgorzata.starzynska@13liceum.eu)

Śniarska Irena biologia (irena.sniarska@13liceum.eu)

Trybuł-Pyrzyna Sylwia – religia (sylwia.trybul@13liceum.eu)

Wabik - Gałczyńska Lidia - język polski

Wachowicz Lilla – matematyka (lilla.wachowicz@13liceum.eu)

Warchoł Izabela – informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa (izabela.warchol@13liceum.eu)

Wasilewski Piotr – historia (piotr.wasilewski@13liceum.eu)

Wiktorowski Mirosław – historia (miroslaw.wiktorowski@13liceum.eu)

Wójcik Anna – język polski (anna.wojcik@13liceum.eu)

Wrona Alicja – wychowanie fizyczne (alicja.wrona@13liceum.eu)

Wziątek Tomasz – wychowanie fizyczne (tomasz.wziatek@13liceum.eu)

Zawada Edyta – wychowanie fizyczne, wychowanie do życia w rodzinie, historia (edyta.zawada@13liceum.eu)

Zielińska Małgorzata – język angielski (malgorzata.zielinska@13liceum.eu)