Strona główna > Szkola > Kadra XIII LO

Kadra XIII LO

Wersja do wydrukuWersja PDF

Gogacz Tomasz – dyrektor szkoły, geograf, nauczyciel biblioteki, pedagog szkolny (tomasz.gogacz@13liceum.eu

Mazur Grażyna – wicedyrektor szkoły, geografia (grazyna.mazur@13liceum.eu)

 

Adamska Ilona – język angielski (ilona.adamska@13liceum.eu)

Bator Izabela – język angielski (izabela.bator@13liceum.eu)

Bąk Elżbieta – geografia (elzbieta.bak@13liceum.eu)

Biedka - Wlazło Edyta – pedagog (edyta.biedka.wlazlo@13liceum.eu)

Bień - Soból Danuta  pedagog, język niemiecki

Brodnicki Jacek –  zajęcia artystyczne  (jacek.brodnicki@13liceum.eu

Chojnacka Katarzyna  – język angielski

Dubińska Magdalena – chemia

Figura Krzysztof – język angielski

Gawęda Adriana – matematyka (adriana.gaweda@13liceum.eu)

Gontarczyk Ewa – język angielski, wiedza o społeczeństwie (ewa.gontarczyk@13liceum.eu)  

Grela Monika  - matematyka

Harenza Agnieszka matematyka (agnieszka.harenza@13liceum.eu)           

Jakubczak Małgorzata religia (malgorzata.jakubczak@13liceum.eu)

Kolenda Małgorzata - język hiszpański

Kornaszewski Mirosław – wychowanie fizyczne (miroslaw.kornaszewski@13liceum.eu)

Kwiatkowski Maciej – wychowanie fizyczne (maciej.kwiatkowski@13liceum.eu)

Lament Anna – wychowanie fizyczne (anna.lament@13liceum.eu)

Linowska – Wasik Małgorzata – technika, nauczyciel światlicy (malgorzata.linowska.wasik@13liceum.eu)

Lis Radosław – język niemiecki

Majewska – Dziuba Monika – informatyka (klasa hiszpańska) (monika.majewska.dziuba@13liceum.eu)

Małysa Edyta – język polski, wychowanie do życie w rodzinie (edyta.malysa@13liceum.eu)

Mazur Małgorzata  język francuski 

Molenda Cezary – nauczyciel biblioteki (cezary.molenda@13liceum.eu)

Nowak Małgorzata – język polski (malgorzata.nowak@13liceum.eu)

Puta Bożena nauczyciel biblioteki (bozena.puta@13liceum.eu)

Rymarczyk Zbigniew – fizyka

Seliga Jolanta – matematyka, informatyka (jolanta.seliga@13liceum.eu)

Skórkiewicz Katarzyna – wychowanie fizyczne (katarzyna.skorkiewicz@13liceum.eu)

Skórnicka Monika – wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie (monika.skornicka@13liceum.eu)

Smorongowicz Renata – wiedza o kulturze 

Soboń Maria – język polski (maria.sobon@13liceum.eu)

Staluszka Justyna – język polski, informatyka (justyna.staluszka@13liceum.eu)

Starzyńska Małgorzata – pedagog (malgorzata.starzynska@13liceum.eu)

Śniarska Irena biologia (irena.sniarska@13liceum.eu)

Warchoł Izabela – edukacja dla bezpieczeństwa, informatyka (izabela.warchol@13liceum.eu)

Wasilewski Piotr – historia (piotr.wasilewski@13liceum.eu)

Wiktorowski Mirosław – historia (miroslaw.wiktorowski@13liceum.eu)

Wójcik Anna – język polski (anna.wojcik@113liceum.eu)

Wrona Alicja – wychowanie fizyczne (alicja.wrona@13liceum.eu)

Zawada Edyta – wychowanie fizyczne,historia (edyta.zawada@13liceum.eu)

Zielińska Małgorzata – język angielski (malgorzata.zielinska@13liceum.eu)